Oferta

Limousine Service

ASAP Limousine Service to usługa skierowana do Klientów ceniących sobie najwyższy komfort podróżowania.

Bogate wnętrza naszych nowoczesnych aut klasy premium, w połączeniu z doświadczeniem wykwalifikowanych, znających języki obce kierowców pozwolą Ci znaleźć w podróży czas na relaks lub przygotowanie się do spotkania. Zapomnij o żmudnym planowaniu trasy, niespodziewanych utrudnieniach na drodze czy poszukiwaniu miejsca parkingowego w zatłoczonym centrum miasta. Z nami te problemy po prostu przestają dla Ciebie istnieć. W trakcie podróży do Twojej dyspozycji pozostawiamy bezprzewodowy dostęp do Internetu za pomocą sieci Wi-Fi, abyś mógł wykorzystywać zaoszczędzony dzięki nam czas efektywniej. Na Twoje życzenie w aucie może znaleźć się również: aktualna prasa, napoje, dodatkowe parasolki, ładowarka do telefonu czy też przewodnik po mieście. W tej kwestii nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i z przyjemnością doposażymy auto według Twoich potrzeb.

Usługi wynajmu samochodu z kierowcą:

1. ASAP Chauffer Drive

Zasiądź wygodnie na tylnej kanapie i przypomnij sobie czym jest relaks w trakcie podróży. Nasi szoferzy dowiozą Cię bezpiecznie do miejsca przeznaczenia, zapewniając Ci czas na odpoczynek lub przygotowanie się do spotkania. Wedle Twojego życzenia pomożemy również w zarezerwowaniu stolika w restauracji, biletów do opery czy też wysłaniu kwiatów. Wystarczy że poprosisz oto naszego kierowcę.

2. ASAP City Transfer

Skorzystaj z usług osobistego kierowcy, który jednym naszych luksusowych samochodów odbierze Cię skąd tylko zechcesz i komfortowo dowiezie do hotelu, na lotnisko czy też na spotkanie. Chcesz sprawić miłą niespodziankę swoim gościom? Zamów dla nich usługę City Tranfer i  spraw by poczuli jak bardzo są dla Ciebie ważni.

3. ASAP Wedding Car

Potrzebujesz luksusowego auta z szoferem na ślub? Twój zarezerwowany pół roku wcześniej oldtimer uległ awarii na dzień przed weselem? Potrzebujesz pilnie limuzyny dla Młodej Pary? Dobrze trafiłeś! Oferujemy samochody prestiżowych marek (Mercedes, Audi, BMW) z możliwością ich przystrojenia wg projektu klienta.  Profesjonalnie wyselekcjonowana kadra kierowców, wieloletnie doświadczenie w branży i świetna atmosfera jaką zapewniamy Parze Młodej w trakcie podróży to tylko niektóre cechy jakie sprawią iż zapragniesz wypowiedzieć sakramentalne TAK usłudze ASAP Wedding Car.

 

W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania szczegółowych informacji na temat usługi, skontaktuj się z naszym doradcą:

 

Krzysztof Lesiak

tel. +48 790 488 384

email: biuro@asaprent.pl