Polityka Prywatności

Gwarancja bezpieczeństwa! 

ASAP gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników strony www.asap.pl oraz jej podstron. Zastosowane przez serwis zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie. Nie sprzedajemy Twoich danych osobowych, chroniąc tym samym poufność naszego Klienta. 

Twoje dane są bezpieczne! 

Serwis asap.pl nie przetwarza, nie udostępnia, ani nie sprzedaje innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony www.asap.pl oraz jej podstron. 

Zakładając dla Ciebie rezerwacje pytamy o nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Pomaga nam to w przetwarzaniu rezerwacji, ułatwia kontakt i pozwala przesłać ofertę oraz elektroniczne potwierdzenie Państwa rezerwacji. 

Dane osobowe, które wejdą w nasze posiadanie za pośrednictwem tej strony, będziemy traktować jako składową danych, które są nam pomocne w realizowaniu zadań administracyjnych i w zarządzaniu działalnością w zakresie wynajmu samochodów. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych przez nas usług wynajmu samochodów oraz polecić klientów innym firmom wchodzącym w skład grupy, obsługującym system ASAP, możemy dołączać nazwiska i adresy naszych klientów do naszej marketingowej bazy danych i informować przy różnych okazjach naszych klientów o nowych usługach świadczonych przez grupę ASAP. Możemy również dzielić się tymi informacjami z innymi firmami wchodzącymi w skład grupy oraz z naszymi partnerami handlowymi i informować klientów o usługach i ofertach firm wchodzących w skład grupy ASAP i naszych partnerów handlowych. Możemy także informować Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej o zawartości naszej strony internetowej oraz o najnowszych ofertach specjalnych zamieszczanych w internecie. 

Korzystaj z promocji, bądź na bieżąco! 

Zastrzegamy sobie prawo wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane uzyskaliśmy za pomocą formularzy na stronach WWW. Informacje mogą mieć także charakter reklamowo-informacyjny. 

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt: biuro@asap.pl .